»

gru 14

Noc dla zdrowia.

Klasa IV wraz z wychowawcą postanowiła zmierzyć się z przesądem, że piątek 13 jest pechowy i zorganizowała noc w szkole. Spotkali się (pełni radości i zaopatrzeni przez rodziców w śpiwory, materace i łózka polowe) popołudniem w szkole w składzie 99% klasy. Pożegnali rodziny i zabrali się za realizację planu zajęć. Rozpoczęli (a jakże- wychowawca sportowiec) od solidnej dawki ruchu całego ciała czyli dyskoteki. Następnie (już solidnie wygłodniali) zaprezentowali przygotowane przez siebie prezentacje o zdrowym żywieniu. Kiedy głód został pobudzony do granic wytrzymałości również wrażeniami wzrokowymi, przygotowali i zjedli pyszną zdrową kolację. Następnie, jak to w weekend, czwartaki wybrały się do „kina” i na nowoczesnym multimedialnym sprzęcie szkolnym obejrzały pierwszą część filmu „Hobbit” (bo na drugą wkrótce wybieramy się do kina). Po udanym nocnym seansie i czynnościach higienicznych wszyscy udali się na spoczynek (oczywiście teoretycznie, bo pogaduchy trwały jeszcze i trwały- tyle wrażeń się nazbierało  :-D ). Rankiem, jak to „do szkoły” trudno się wstawało…ale tak naprawdę świetnie i w dobrych humorach. Dzieciaki z panem Krzysztofem i mamami posprzątały szkołę na błysk i z żalem zakończyły nocne spotkanie. To było niezapomniane przeżycie i na pewno wszyscy chcą je powtórzyć!

W imieniu wychowawcy dziękujemy paniom: Małgorzacie Namiecińskiej oraz Magdalenie Sabeli, których pomoc i opieka nad dzieciakami były nieocenione!

DZIĘKUJEMY TEŻ PANI DYREKTOR ZA ZGODĘ NA NOC W SZKOLE I UMOŻLIWIENIE NAM ZABAWY! :-P

21  3 4 5

PS Obalamy mit- piątek trzynastego wcale nie jest pechowy! Ten był super!!! ;-)